Komunikacja Miejska - Płock Sp. z o.o.
−
A
+
Strona główna KM-Płock
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Linie zwykłe
2
3
4
7
14
18
19
20
22
24
25
26
31
32
33
35
37
62
100
101
102
103
104
110
111
112
120
130
140
Linie pospieszne
B
Linie nocne
N1
Wyszukaj przystanek:
...
1 Maja
Armii Krajowej
Banacha
Batorego
Biała, Nowe Draganie
Biała, osiedle
Biała, Parcele
Biała, Poświętne
Biała, zakon
Bielska
Borowiczki
Borowiczki 02
Borowiczki, park 01
Borowiczki, park 02
Boryszewska
Botaniczna
Braci Jeziorowskich
Brochocin
Brochocin, Bielska
Brochocin, Ośrodek
Brochocin, wieś
Browarna
Brwilno, Antoniówka
Brwilno, kościół
Brwilno, Lawendowa
Brwilno, leśniczówka
Bukowa
Chemików, OBR
Chemików, OT
Cholerka
Chopina, szkoła
Chrostowskiej
Cicha
Ciechomice
Cm. Komunalny 01
Cm. Komunalny 02
Cm. Komunalny 04
Czwartaków
Dworzec kolejowy
Dworzec kolejowy (Dworcowa)
Dworzec kolejowy (Mickiewicza)
Dworzec kolejowy (stan. 11/12)
Dworzec kolejowy 02
Dworzec kolejowy 04
Dziarnowo
Długa
Fabryczna
Fabryka maszyn
Filtrowa
Gąbińska
Gawareckiego
Gałczyńskiego
Gmury
Górki
Górna
Góry 01
Góry 02
Góry 04
Gościniec
Gościniec 02
Grabówka
Gradowskiego
Graniczna 01
Graniczna 02
Graniczna 04
Hermana
Hubalczyków
III Liceum
Imielnica
Jachowicza (Bielska)
Jachowicza (młyn)
Jachowicza (teatr)
Jagiellonka
Jaśminowa
Jędrzejewo
Jeziorna
Kamionki
Kasztanowa
Kobylińskiego
Kochanowskiego
Kopernika
Kościelna
Kostrogaj
Kostrogaj, magazyny
Kostrogaj, straż
Kostrogaj, zajezdnia 01
Kostrogaj, zajezdnia 02
Kostrogaj, zajezdnia 03
Kostrogaj, zajezdnia 04
Kostrogaj, zakłady
Kredytowa
Krzywosy
Kutnowska
Kwiatka
Lachmana
Lasockiego
Liściasta
Lotnisko
Macieszy
Maszewo nad Wisłą
Maszewska
Mickiewicza, szkoła
Misjonarska
most Solidarności
Mosty
Młyńska
Naftobudowa
Naftoremont
Nowowiejskiego
Obr. Westerplatte
Obrońców Płocka
OD Budowlani
OD Nadwiślański
OD Oaza
OD Złote Piaski
Ogródek jordanowski
Okrzei
Orlen Arena 01
Orlen Arena 02
Orlen Arena 03
Orlen Arena 04
Orlen, brama I
Orlen, brama II
Orlen, brama X
Orlen, brama XI
Os. Górna 01
Os. Górna 02
Os. Górna 03
Os. Przy Skarpie
Os. Żyzna
Ośnica
Ostatnia
Otolińska
Otolińska, Boryszewo
Otolińska, WORD
Padlewskiego
Park Technologiczny
Paśniki
Piaska
Piękna
pl. Obr. Warszawy
pl. Obr. Warszawy 01
pl. Obr. Warszawy 02
pl. Obr. Warszawy 04
pl. Obr. Warszawy 06
Pniewskiego
Podlaska
Podolszyce
Podolszyce 01
Podolszyce 02
Polmo
Popiełuszki
Portowa
Północna
PPPT, CUK
Przemysłowa
Przemysłowa, zakłady
Przyjazna
Przyszkolna
Pszczela
Radziwie, młyn
Radziwie, stacja kol.
Radziwie, straż
Rembielińskiego
Rembielińskiego 03
rondo Lajourdie
rondo Osieckiego
Roweckiego
Rutskich
Rzeczna
Semestralna
Sielska
Siennickiego
Sikorskiego
Skarpa
Skotnickiego
Skłodowskiej
Sosnowa
Spacerowa
Spółdzielcza
Stadion Miejski
Stanisławówka 01
Stanisławówka 02
Stanisławówka 04
Stara Biała
Stara Biała, Kamionki
Stara Biała, Kowalewko
Stocznia
Św. Faustyny
Św. Huberta
Św. Huberta 01
Św. Wojciecha
Świtalskiej
Synów Pułku
Szarych Szeregów
Szpital Św. Trójcy
Szpitalna
Słowackiego
Targowa
Targowa, zakłady
Tokary
Tumska
Urodzajna
Wesoła
Wiadukt
Wiatraki
Winiary, szpital 01
Winiary, szpital 02
Winiary, szpital 03
Winiary, szpital 06
Wschodnia
Wyszogrodzka, Wisła
Wyszogrodzka, Wisła 03
Zakole
Zduńska
Zglenickiego
Zglenickiego, Biała
Zglenickiego, brama I
Zglenickiego, brama III
Zglenickiego, Maszewo
Zglenickiego, szpital
Zgliczyńskiego
Zielony Jar
Ziołowa
Zoo
Źródlana
Żwirki i Wigury
Żytnia
Żyzna
Żyzna 01
Żyzna 02
Łącka
Łączniczek
Rozkłady jazdy - wybrany przystanek
Przystanek:
Stanisławówka 01
(gmina: Płock)
Zobacz przystanek na mapie
Numer linii
Kierunki odjazdów
3
Kierunek: Borowiczki
141
24
Kierunek: Os. Przy Skarpie
141
35
Kierunek: Podolszyce
141
100
Kierunek: Dworzec kolejowy
141
101
Kierunek: Dworzec kolejowy
141
102
Kierunek: Dworzec kolejowy
141
103
Kierunek: Dworzec kolejowy
141
104
Kierunek: Dworzec kolejowy
141
110
Kierunek: Dworzec kolejowy
141
111
Kierunek: Dworzec kolejowy
141
112
Kierunek: Dworzec kolejowy
141
120
Kierunek: Woźniki-Paklewy
141
130
Kierunek: Szeligi
141
140
Kierunek: Dworzec kolejowy
141
Powrót