Komunikacja Miejska - Płock Sp. z o.o.
−
A
+
Strona główna KM-Płock
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Linie zwykłe
2
3
4
7
14
18
19
20
22
24
25
26
31
32
33
35
37
60
62
100
101
102
103
104
110
111
112
120
130
140
Linie pospieszne
B
Linie nocne
N1
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Ciechomice
Przystanki:
Płock
A
Cm. Komunalny 04
A
Cm. Komunalny 01
A
Jędrzejewo
(nż)
A
Wiadukt
A
Kostrogaj, magazyny
A
Kostrogaj
A
Kostrogaj
A
Przemysłowa, zakłady
A
Kostrogaj, zajezdnia 03
A
Kostrogaj, straż
A
Siennickiego
A
Orlen Arena 03
A
III Liceum
A
Zgliczyńskiego
A
Rembielińskiego
A
Mosty
A
Jachowicza (Bielska)
A
Ostatnia
A
Kwiatka
A
pl. Obr. Warszawy
A
Gradowskiego
A
Zoo
A
rondo Lajourdie
A
Portowa
A
Radziwie, straż
A
Radziwie, młyn
A
Cicha
A
Radziwie, stacja kol.
A
Góry 02
A
Kutnowska
A
Góry 04
A
Przyszkolna
A
Łącka
A
Semestralna
A
Browarna
A
Ziołowa
A
Św. Faustyny
A
Jeziorna
A
Ciechomice
Gąbin
B
Górki
(nż)
(nż) Przystanek na żądanie
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
7
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Św. Faustyny
1312
Kierunek:
Ciechomice
Powszedni
04:20
G
04:50
G
05:41
G
06:11
G
06:41
06:54
G
07:11
G
07:54
G
08:10
08:44
09:11
G
09:44
10:11
G
10:41
11:12
G
11:45
12:12
12:42
13:12
G
13:42
14:15
G
14:47
G
15:14
G
15:47
16:14
G
16:46
17:12
G
17:45
18:12
18:45
19:10
G
20:30
21:43
G
22:59
Sobota i niedziela handlowa
04:34
05:44
06:39
07:20
08:25
09:25
10:25
11:25
12:25
13:40
14:25
15:40
16:25
17:25
18:25
19:10
20:25
21:39
22:59
Niedziela niehandlowa i święto
04:34
05:44
06:39
07:20
08:25
09:25
10:25
11:25
12:25
13:40
14:25
15:40
16:25
17:25
18:25
19:10
20:25
21:39
22:59
Niedziele handlowe w 2024 roku:
28 stycznia, 24 marca, 28 kwietnia, 30 czerwca, 25 sierpnia, 15 i 22 grudnia
Objaśnienia:
G
− kurs do: Górki
Powrót