Komunikacja Miejska - Płock Sp. z o.o.
−
A
+
Strona główna KM-Płock
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Linie zwykłe
2
3
4
7
14
18
19
20
22
24
25
26
31
32
33
35
37
60
62
100
101
102
103
104
110
111
112
120
130
140
Linie pospieszne
B
Linie nocne
N1
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Podolszyce
Przystanki:
Płock
A
Winiary, szpital 06
A
Winiary, szpital 03
A
Winiary, szpital 01
A
Macieszy
A
Skarpa
A
Skłodowskiej
A
Kobylińskiego
A
Jachowicza (teatr)
A
Mickiewicza, szkoła
(nż)
A
Stadion Miejski
A
Obrońców Płocka
A
Dworzec kolejowy 04
A
Chopina, szkoła
A
Kopernika
A
Spółdzielcza
A
Piaska
A
Graniczna 04
A
Popiełuszki
A
Szarych Szeregów
A
Łączniczek
A
Hubalczyków
A
Roweckiego
A
Zielony Jar
A
Sikorskiego
A
Wyszogrodzka, Wisła 03
A
Czwartaków
A
Skotnickiego
A
Św. Wojciecha
A
Pniewskiego
A
Podolszyce
(nż) Przystanek na żądanie
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
14
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Macieszy
491
Kierunek:
Podolszyce
Powszedni
06:28
06:57
07:27
07:57
08:27
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
17:57
18:27
18:57
19:27
Sobota i niedziela handlowa
05:59
06:58
07:57
08:57
09:57
10:57
11:57
12:57
13:57
14:57
15:57
16:57
17:57
18:57
19:57
Niedziela niehandlowa i święto
05:59
06:59
07:58
08:57
09:57
10:57
11:57
12:57
13:57
14:57
15:57
16:57
17:57
18:57
19:57
Niedziele handlowe w 2024 roku:
28 stycznia, 24 marca, 28 kwietnia, 30 czerwca, 25 sierpnia, 15 i 22 grudnia
Powrót