Strona główna KM-PłockRozkłady jazdyPrzystankiMapa przystankówWyszukiwarka połączeńWersja mobilna
Linie pospieszne
B
Linie nocne
N1
Linie sezonowe
4344

Rozkłady jazdy

Wybierz linię klikając na jej oznaczenie lub na przebieg trasy.
Kliknięcie w strzałki » » rozwija pełną listę przystanków dla danej linii.

Numer liniiTrasa 
Linie zwykłe
2Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Miodowa - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna (w drodze powrotnej: Sienkiewicza) - Kilińskiego - most Legionów J. Piłsudskiego - Portowa - Popłacińska - Stocznia - Popłacińska - Kolejowa - Cicha (w drodze powrotnej: Cicha - Kościelna - Kolejowa) - Dobrzykowska - Tokary (wybrane kursy: most Solidarności - Wyszogrodzka - Jana Pawła II - Czwartaków - Jana Pawła II - Podolszyce)» »
3Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - Narodowych Sił Zbrojnych - Bielska - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Czwartaków - Wyszogrodzka - Harcerska - Borowicka - Borowiczki» »
4Św. Huberta – Parcele – Borowicka – Harcerska – Korczaka – Gościniec – ks. Niedzielaka – Grabówka – Słoneczna – Południowa – Wyszogrodzka – 4 Pułku Strzelców Konnych – al. Kilińskiego – Warszawska – pl. Dąbrowskiego - Kościuszki - pl. Obrońców Warszawy - 1 Maja - Sienkiewicza – Nowowiejskiego – Łukasiewicza – Al. Kobylińskiego – Kobylińskiego

Kobylińskiego – Al. Kobylińskiego – Bielska – Kwiatka – Kolegialna – pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – pl. Dąbrowskiego – Warszawska – al. Kilińskiego – Wyszogrodzka – Południowa – Słoneczna – Grabówka – ks. Niedzielaka – Gościniec – Korczaka – Harcerska – Borowicka – Parcele – Św. Huberta
» »
7 (wybrane kursy: Cmentarz Komunalny – Bielska – Wiadukt – Kostrogaj) - Kostrogaj - Przemysłowa - Narodowych Sił Zbrojnych - 7 Czerwca 1991 r. - Łukasiewicza - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna (powrót Sienkiewicza) - Kilińskiego - most Legionów Józefa Piłsudskiego - Portowa - Popłacińska - Kolejowa - Kutnowska - Góry - Ciechomicka - Ciechomice - Górki» »
14 Winiary, szpital - Medyczna – Dobrzyńska – Al. Kobylińskiego – Al. Jachowicza – Obrońców Westerplatte – Mickiewicza – Chopina – al. Piłsudskiego – Wyszogrodzka – al. Armii Krajowej – al. Jana Pawła II – Czwartaków – al. Jana Pawła II - Podolszyce» »
18 Żyzna – Chrostowskiej - Świtalskiej - Armii Krajowej – Czwartaków – al. Jana Pawła II – Wyszogrodzka – Źródlana – Górna – Rzeczna – Imielnicka – Filtrowa – Wyszogrodzka – Południowa – Słoneczna – Głowackiego – Wyszogrodzka – 4 Pułku Strzelców Konnych – al. Kilińskiego – Warszawska – pl. Dąbrowskiego - Kościuszki - pl. Obrońców Warszawy - 1 Maja - Sienkiewicza – Bielska – Zduńska – Okrzei – Kwiatka – Bielska – Tysiąclecia – Rembielińskiego – Rutskich – Narodowych Sił Zbrojnych – Bielska – Kochanowskiego – Lotników – Północna – Mickiewicza – Dworzec kolejowy

Dworzec kolejowy – Mickiewicza – Północna – Lotników – Kochanowskiego – Bielska – Narodowych Sił Zbrojnych – Rutskich – Rembielińskiego – Tysiąclecia – Bielska – Zduńska – Okrzei – Kwiatka – Kolegialna – pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – pl. Dąbrowskiego – Warszawska – al. Kilińskiego - Słoneczna – Południowa – Wyszogrodzka – Filtrowa – Imielnicka – Rzeczna – Górna – Źródlana – Wyszogrodzka – al. Jana Pawła II – Czwartaków – Armii Krajowej – Świtalskiej - Chrostowskiej - Żyzna
» »
19Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa (w drodze powrotnej: Miodowa - Gałczyńskiego - Dobrzyńska) - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka (w drodze powrotnej: Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Bielska) - Armii Krajowej - Podolszyce» »
20 Podolszyce – Jana Pawła II – Czwartaków – Jana Pawła II – Armii Krajowej – Świtalskiej - Chrostowskiej - Żyzna – Boryszewska – Otolińska – Banacha –  Lachmana –  Chopina – Otolińska – Kilińskiego – Sienkiewicza /z powrotem: Kwiatka – Kolegialna/ – Bielska – Kobylińskiego - Łukasiewicza – Miodowa – Mościckiego – Dobrzyńska – Skarpa (wybrane kursy: Gałczyńskiego – Batalionów Chłopskich – Narodowych Sił Zbrojnych – Przemysłowa – Kostrogaj – Kostrogaj)» »
22Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - Narodowych Sił Zbrojnych - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka (w drodze powrotnej Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Bielska) - Jana Pawła II - Podolszyce» »
24(wybrane kursy: Gościniec - Nowickiego) - Podolszyce - Armii Krajowej - Wyszogrodzka - Piłsudskiego - Jachowicza - 11 Listopada - 3 Maja - 1 Maja - Sienkiewicza (w kierunku Podolszyc: Kwiatka - Kolegialna) - Nowowiejskiego - Łukasiewicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - Narodowych Sił Zbrojnych - Przemysłowa - Kostrogaj - Wiadukt - Bielska - Cm. Komunalny - Bielska - Brochocin» »
25 Dworzec kolejowy – Mickiewicza – Obrońców Westerplatte – Al. Jachowicza – Bielska – Tysiąclecia – Miodowa – Mościckiego – Dobrzyńska – Traktowa – (wybrane kursy: Szpitalna - Medyczna - Winiary, szpital) - Szpitalna – Maszewo nad Wisłą – Brwilno, Antoniówka» »
26 Winiary, szpital – Medyczna – Dobrzyńska – Mościckiego – Miodowa /z powrotem: Miodowa - Gałczyńskiego/ – Łukasiewicza - Kobylińskiego – Bielska – Kwiatka – Kolegialna /z powrotem: Sienkiewicza/ – Kilińskiego – Otolińska – Chopina – Otolińska – Banacha – Lachmana – Piłsudskiego – Wyszogrodzka – Armii Krajowej – Jana Pawła II – Podolszyce» »
31 Dworzec kolejowy - Chopina - Narodowych Sił Zbrojnych - 7 Czerwca 1991 r. - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Łukasiewicza - Długa - Orlen, brama XI» »
32 Targowa - Otolińska - Banacha - Lachmana - Chopina - Mickiewicza - Tysiąclecia - Miodowa - Gałczyńskiego - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Łukasiewicza - Chemików - Orlen, brama I» »
33Podolszyce - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Nowowiejskiego - Łukasiewicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Łukasiewicza - Chemików - Orlen, brama I» »
35Podolszyce - Armii Krajowej - Wyszogrodzka - Piłsudskiego - Jachowicza - Kobylińskiego - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Łukasiewicza - Chemików - Orlen, brama I - Zglenickiego - Naftobudowa » »
37Podolszyce - Armii Krajowej - Wyszogrodzka - Piłsudskiego - Lachmana - Banacha - Otolińska - Targowa - Bielska - Wiadukt - Kostrogaj - Przemysłowa (przy pętli autobusowej Kostrogaj) - Kostrogaj, zajezdnia» »
62Naftobudowa - Zglenickiego - Chemików - Łukasiewicza - 7 Czerwca 1991 r. - Narodowych Sił Zbrojnych - Kostrogaj, zajezdnia» »
100 Dworzec kolejowy - Chopina - Otolińska - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Zglenickiego - Biała - Stara Biała - Biała - Dziarnowo» »
101 Dworzec kolejowy - Chopina - Otolińska - Jachowicza - Bielska - Tysiąclecia - Miodowa - Mościckiego - Dobrzyńska - Zglenickiego - Biała - Stara Biała - Kamionki - Miłodróż - Stare Proboszczewice» »
102 Dworzec kolejowy - Chopina - Otolińska - Jachowicza - Bielska - Tysiąclecia - Miodowa - Mościckiego - Dobrzyńska - Zglenickiego - Biała - Srebrna - Kobierniki» »
103 Dworzec kolejowy - Chopina - Otolińska - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Maszewo Duże - Mańkowo - Srebrna» »
104 Dworzec kolejowyChopina - Otolińska – Jachowicza – Kobylińskiego – Dobrzyńska – Maszewo Duże (Lipnowska – Brwileńska) – Ludwikowo – Wyszyna (przy szkole) – Mańkowo – Maszewo Duże (Lipnowska) – Dobrzyńska – Kobylińskiego – Jachowicza – Dworcowa – Dworzec kolejowy» »
110 Dworzec kolejowy - Chopina - Otolińska - Jachowicza - Bielska - Trzepowo - Nowe Trzepowo - Bronowo-Zalesie - Machcino - Sękowo - Zągoty - Umienino - Jączewo - Rycharcice - Bonisław - Lelice» »
111 Dworzec kolejowy - Chopina - Otolińska - Jachowicza - Bielska - Sierpecka - Nowe Trzepowo - Stare Draganie - Bronowo Kmiece - Kruszczewo - Ogorzelice - Nowe Proboszczewice - Stare Proboszczewice - Golejewo - Gozdowo - Rempin - Rękawczyn (tylko w stronę Rempina) - Rempin
» »
112 Dworzec kolejowy - Chopina - Otolińska - Jachowicza - Bielska - Tchórz - Dźwierzno - Goślice - Ciachcin - Drwały - Gilino - Bielsk» »
120w godzinach porannych:
Jachowicza (teatr) - Piłsudskiego - Otolińska - Nowe Boryszewo - Stare Boryszewo - Stróżewko - Rogozino – Juryszewo – Ślepkowo Szlacheckie – Ciółkowo – Woźniki-Paklewy – Radzanowo – Rogozino – Stróżewko - Stare Boryszewo - Nowe Boryszewo - Otolińska - Piłsudskiego - Jachowicza (teatr)

w godzinach popołudniowych:
Jachowicza (teatr) - Piłsudskiego - Otolińska - Nowe Boryszewo - Stare Boryszewo - Stróżewko - Rogozino – Radzanowo – Woźniki-Paklewy – Ciółkowo – Ślepkowo Szlacheckie – Juryszewo – Rogozino – Stróżewko - Stare Boryszewo - Nowe Boryszewo - Otolińska - Piłsudskiego - Jachowicza (teatr)
» »
130Jachowicza (teatr) - Piłsudskiego - Wyszogrodzka (Popiełuszki) - Wyszogrodzka - Nowe Gulczewo (Szlachecka - Ketlinga - Rogozińska) - Wyszogrodzka - Cekanowo (Płocka - Wiejska - Królewska) - Słupno (Miszewska) - Słupno, zajazd - Warszawska - Krzelewo - Klonowa - Szeligi» »
140 Dworzec kolejowy - Chopina - Otolińska - Jachowicza - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej: Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - most Legionów J. Piłsudskiego - Kolejowa - Cicha - Dobrzykowska (w drodze powrotnej: Dobrzykowska - Kościelna - Kolejowa) - Tokary - Jordanów - Dobrzyków - Grabie Polskie - Nowe Grabie - Gąbin, dworzec» »
Linie pospieszne
BLINIA POSPIESZNA
Podolszyce - Jana Pawła II - Czwartaków - Armii Krajowej - Wyszogrodzka - obwodnica miasta (Mazowieckiego - Bartoszewskiego - Rataja) - Długa - Orlen, brama II - Łukasiewicza - Chemików - Orlen, brama I
» »
Linie nocne
N1 LINIA NOCNA
Kostrogaj, zajezdnia - Przemysłowa - Narodowych Sił Zbrojnych - Batalionów Chłopskich - Gałczyńskiego - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna (w drodze powrotnej: Sienkiewicza) - Kilińskiego - Otolińska - Chopina - Otolińska - Banacha - Lachmana - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Czwartaków - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Harcerska - Borowicka - Borowiczki
» »
Linie sezonowe
43DWORZEC KOLEJOWY (stanowisko 11/12) – Chopina – Otolińska – Jachowicza – Bielska – Kwiatka – Kolegialna (w drodze powrotnej: Sienkiewicza) – Kilińskiego – most Legionów J. Piłsudskiego – Kolejowa – Kutnowska – GRABINA» »
44 PODOLSZYCE > Czwartaków > Jana Pawła II > Wyszogrodzka > Piłsudskiego > Jachowicza > 3 Maja > 1 Maja > pl. Obrońców Warszawy > Kościuszki > Mostowa > Rybaki > SOBÓTKA, PLAŻA > Kazimierza Wielkiego > Na Skarpie > Dobrzyńska > Kobylińskiego > Bielska > Kwiatka > 1 Maja > 3 Maja > Jachowicza > Piłsudskiego > Wyszogrodzka > Czwartaków > PODOLSZYCE (linia okrężna)» »