Komunikacja Miejska - Płock Sp. z o.o.
−
A
+
Strona główna KM-Płock
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Linie zwykłe
2
3
4
7
14
18
19
20
22
24
25
26
31
32
33
35
37
62
100
101
102
103
104
110
111
112
120
130
140
Linie pospieszne
B
Linie nocne
N1
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Winiary, szpital
Przystanki:
Płock
A
Podolszyce 02
A
Sikorskiego
A
Zielony Jar
A
Roweckiego
A
Hubalczyków
A
Łączniczek
A
Szarych Szeregów
A
Armii Krajowej
A
Graniczna 01
A
Żytnia
A
Fabryczna
A
Wiatraki
A
Ogródek jordanowski
A
Misjonarska
A
Tumska
A
Bielska
A
Jachowicza (Bielska)
A
Rembielińskiego
A
Zgliczyńskiego
A
Pszczela
A
Gałczyńskiego
A
Słowackiego
A
Macieszy
A
Winiary, szpital 02
A
Winiary, szpital
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
19
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Hubalczyków
51
Kierunek:
Winiary, szpital
Powszedni
05:02
05:17
05:32
05:47
06:02
06:17
06:32
06:47
07:02
07:10
S
07:17
07:25
S
07:32
07:40
07:47
08:02
08:17
08:32
08:47
09:02
09:17
09:32
09:47
10:02
10:17
10:32
10:47
11:02
11:17
11:32
11:47
12:02
12:17
12:32
12:47
13:02
13:17
13:32
13:47
14:02
14:17
14:32
14:47
15:02
15:17
15:32
15:47
16:02
16:17
16:32
16:47
17:02
17:17
17:32
17:47
18:02
18:17
18:32
18:47
19:02
19:17
19:45
20:15
20:45
21:15
21:45
22:15
22:45
Sobota i niedziela handlowa
05:15
05:45
06:15
06:45
07:15
07:45
08:15
08:45
09:09
09:29
09:49
10:09
10:29
10:49
11:09
11:29
11:49
12:09
12:29
12:49
13:09
13:29
13:49
14:09
14:29
14:49
15:09
15:29
15:49
16:09
16:29
16:49
17:09
17:29
17:49
18:09
18:29
18:49
19:09
19:29
19:49
20:15
20:45
21:15
21:45
22:15
22:45
Niedziela niehandlowa i święto
05:15
05:45
06:15
06:45
07:15
07:45
08:15
08:45
09:15
09:45
10:15
10:44
11:14
11:44
12:14
12:44
13:14
13:44
14:14
14:44
15:14
15:44
16:14
16:44
17:14
17:44
18:14
18:44
19:14
19:44
20:15
20:45
21:15
21:45
22:15
22:45
Niedziele handlowe w 2024 roku:
28 stycznia, 24 marca, 28 kwietnia, 30 czerwca, 25 sierpnia, 15 i 22 grudnia
Objaśnienia:
S
− kurs do: Słowackiego
Powrót